Czy będą inwestycjeNapisano dnia: 2020-07-02

W związku z przekazanymi informacjami przez pana Burmistrza zwołane zostało zebranie Rady Sołeckiej.

W ostatnich dniach dużo się dzieje i oby pomyślnie dla wschodniej strony gminy Niepołomice.

W związku z licznymi skargami sołtysów na brak inwestycji na stronie wschodniej gminy pan Burmistrz Krystian Zieliński dokonał wspólnie z panią kier. Beatą Kuklą objazdu tej strony gminy.

W Woli Zabierzowskiej w Szkole Podstawowej były poruszane sprawy dotyczące remontu budynku Szkoły, który wymaga pilnego remontu. Przeciekający dach powoduje dalsze zniszczenia wewnątrz szkoły.

Pan Burmistrz zapewnił, że panią Dyrektor, że gruntowny remont - związany z TERMOMODERNIZACJĄ zostanie wykonany w przyszłym roku, wszelkie czynności związane z pozyskaniem i zabezpieczeniem środków na ten cel zostały wdrożone jak również projektu. W trakcie oprowadzania po obiekcie p. Burmistrza przyjechał pan z firmy, która ma dokonać zabezpieczenia dachu przed deszczami do czasu rozpoczęcia inwestycji w przyszłym roku. 

Z przekazanych informacji przez p. kier. B.Kuklę na boisku asfaltowym na terenie Domu Kultury zgodnie z projektem ma być wymieniona nawierzchnia z asfaltowej na bezpieczną i na to zadanie są zabezpieczone środki.

 

W związku z informacją, że jeszcze w tym roku ma zostać przeznaczony fundusz na asfaltowanie dróg - zostało zwołane w trybie pilnym zebranie Rady Sołeckiej.

 

sporz. Sołtys Wiesław Garncarz